ПОДРАВКА

ЏЕМ ПОДРАВКА МЕШАН 380гр

МКД 69.00

додади


ОВОЈ ЏЕМ ПРЕТСТАВУВА СОСТАВ НА ПОВЕЌЕ ОВОШЈА, ПРОРОДЕН И ЗДРАВ, БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ.

Шифра: 10426

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: