ПОДРАВКА

ЏЕМ ПОДРАВКА МЕШАН 710гр

МКД 119.00

додади


ОВОЈ ЏЕМ ПРЕТСТАВУВА СОСТАВ НА ПОВЕЌЕ ОВОШЈА, ПРОРОДЕН И ЗДРАВ, БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ.

Шифра: 27809

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: