АЈВЕР ДИЕМ ДОМАШЕН ПЕЧЕН 660гр

МКД 179.00

додади


ПРОИЗВЕДЕН ОД ЦРВЕНИ ПЕЧЕНИ ПИПЕРКИ, МОДРИ ПАТЛИЏАНИ, МАСЛО И СОЛ

Шифра: 1292

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: