Afrodita

Afrodita-Кокосово млеко Шампон

МКД 109.00

додади


Afrodita-Кокосово млеко Шампон 2во 1
1 литар
ЈА ОСВЕЖУВА КОСАТА И СКАЛПОТ И ГИ ПРАВИ МНОГУ МЕКИ.

Шифра: 4013

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: