Алкалоид

Good nature-Зелен & мед лимон

МКД 89.00 МКД 73.00 МКД 16.00

додади


Good nature-Зелен чај & мед лимон
Алкалоид-Зелен чај со мед и лимон
Паковање:Филтер дуплекс 20*2 грама
За љубителите на класиката
Популарното дуо од мед и лимон вметнато во прегратките на ливчињата на зелениот чај, создаваат чудесно вкусна и ароматична напивка. Особено се вклопува во миговите на нежност, кои оставаат незаборавни спомени.

Шифра: 14408

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: