Nestle

Nestlе Corn flakes-Корнфлекс

МКД 149.00

додади


Nestlе Corn flakes-Корнфлекс
Вакумирано пакување од 500 грама
ПРОИЗВОД ОД ИНТЕГРАЛНИ СЕМИЊА И ЖИТА, ДИЕТАЛЕН ОБРОК. СОДРЖИ ПРОТЕИНИ, ЈАГЛЕХИДРАТИ, ПОГОДНО ЗА ДИЈАБЕТИЧАРИ.НЕ СОДРЖИ ГЛУТЕН.

Шифра: 32484

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: