7 DAYS

BAKE ROLLS Spinach-Двопек

МКД 30.00

додади


BAKE ROLLSspinach&cheese-Двопек со вкус на спанаќ и сирење
80 грама
ВКУСЕН КРЦКАВ ДВОПЕК, КОЈ Е ТЕНКО СЕЧЕН, СО ВКУС НА СПАЊАК И СИРЕЊЕ.

Шифра: 16630

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: