Bref

Bref -Power Active лаванда 2/1

МКД 195.00

додади


Bref Power Active 2/1
Хигиенско средство за чистење на ВЦ школката, кое создава пена, штити од бигор и дава свеж мирис на лаванда.

Шифра: 31354

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: