Bref

БРЕФ ВЦ ГЕЛ ПИНЕ 360мл

МКД 139.00

додади


ГЕЛ ОСВЕЖУВАЧ ЗА ВЦ ШКОЛКА, КОЕ ГО ОТСТРАНУВА НАТАЛОЖЕНИОТ КАМЕНЕЦ И НЕЧИСТОТИЈА, ЈА ОСТАВА ХИГИЕНСКА ЧИСТОТА.

Шифра: 4074

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: