B.U.

BU trendy edt-Тоалетна вода

МКД 465.00

додади


B.U. trendy edt -Тоалетна вода
50 милилитри
ТОАЛЕТНА ВОДА СО ОСВЕЖИТЕЛНА МИРИСНА НОТА ОД ЈАБОЛКО, ПОРТОКАЛ, ЦИТРУСНИ ОВОШЈА И МОШУС.

Шифра: 14561

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: