B.U.

BU heartbeat -Тоалетна вода

МКД 465.00

додади


B.U. heartbeat-Тоалетна вода
50 милилитри
ТОАЛЕТНА ВОДА СО МИРИСНА НОТА НА БЕРГАМОТ И ЦРВЕНО ОВОШЈЕ, СО ДОДАТОК НА МОШУС, РУЖА И ВАНИЛА.

Шифра: 17051

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: