Viva

СОК ВИВА ФРУТИ ПОРТОКАЛ 1л

МКД 39.00 МКД 35.00 МКД 4.00

додади


ПРИРОДЕН СОК ОД ПОРТОКАЛ.БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ, ПО ОТВАРАЊЕТО ДА СЕ КОРИСТИ МАКСИМУМ 3 ДЕНА.

Шифра: 31841

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: