Wash & Go

Wash&Go-Коприва Шампон

МКД 215.00 МКД 159.00 МКД 56.00

додади


Wash&Go -Со екстракт од коприва
750 милилитри
ШАМПОН ЗА КОСА СО ЕКСТРАКТ ОД КОПРИВА, КОЈ СЕ НАНЕСУВА НА МОКРА КОСА. ПОСЛЕ ШАМПОНИРАЊЕ ТЕМЕЛНО ДА СЕ ИСПЛАКНЕ. ГО СПРЕЧУВА ОПАЃАЊЕТО НА КОСАТА.

Шифра: 10181

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: