Wash & Go

Wash&go-Херба Шампон

МКД 215.00 МКД 159.00 МКД 56.00

додади


Wash&go-Херба Шампон
750 милилитри
ШАМПОН ЗА КОСА КОЈ СЕ НАНЕСУВА НА МОКРА КОСА. ПОСЛЕ ШАМПОНИРАЊЕ ТЕМЕЛНО ДА СЕ ИСПЛАКНЕ. ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА И ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА.

Шифра: 16133

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: