Горска газирана вода лимон0,5l

МКД 15.00

додади


Горска газирана вода лимон
500 милилитри
ПРИРОДНА ВОДА СОСТАВЕНА ОД МНОГУ МИНЕРАЛИ, СОЛИ, НИЗОК ПРОЦЕНТ НА НАТРИУМ, СО ВКУС НА ЛИМОН.

Шифра: 14047

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: