Одбери Готови јадења категорија:

 

Страни:

12345
83 продукти во овој оддел, се прикажуваат продукти 1 до 20.
Noiset-Помфрит
Noiset-Помфрит

МКД 275.00

Јагнешко печење
Јагнешко печење

МКД 850.00

Ајдучка плескавица
Ајдучка плескавица

МКД 395.00

Батак без коска
Батак без коска

МКД 450.00

Батак Печен
Батак Печен

МКД 49.00

Батаци во сос од печурки
Батаци во сос од печурки

МКД 250.00

БЕЧКА ШНИЦЛА
БЕЧКА ШНИЦЛА

МКД 420.00

Гравче тавче
Гравче тавче

МКД 150.00

Грашак со јунешко месо
Грашак со јунешко месо

МКД 290.00

Ѓувеч посна тава
Ѓувеч посна тава

МКД 200.00

Гулаш посен
Гулаш посен

МКД 250.00

Гулаш телешки
Гулаш телешки

МКД 490.00

Зачинет помфрит
Зачинет помфрит

МКД 245.00

Имам балди
Имам балди

МКД 350.00

Карфиол  со кашкавал и сирење
Карфиол со кашкавал и сирење

МКД 280.00

Колбас димен печен на скара
Колбас димен печен на скара

МКД 390.00

Колбас свеж на скара
Колбас свеж на скара

МКД 460.00

Компир Салата
Компир Салата

МКД 99.00

Лазања
Лазања

МКД 310.00

Лазања Посна
Лазања Посна

МКД 220.00

 

Страни:

12345