Evropa

Elit-Темно Чоколадо портокал

МКД 54.00

додади


Evropa Elit-Темно Чоколадо со портокал
85 грама
ТЕМНО ЧОКОЛАДО СО ПОРТОКАЛ, МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ, БАДЕМ И ЛЕШНИК.

Шифра: 26939

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: