Kras

КАКАО КРАШ 100гр

МКД 58.00

додади


КАКАО ВО ПРАВ СО МИНИМУМ 20% КАКАКО ПУТЕР, СЕ КОРИСТИ ЗА НАЈРАЗНОВИДИ ВИДОВИ НА СЛАТКИ, И КАКО ТОПОЛ НАПИТОК.

Шифра: 2349

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: