ПОЛИМАРК

КЕЧАП ПОЛИМАРК БЛАГ 1кг

МКД 105.00

додади


КЕЧАП БЛАГ, НАПРАВЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ИТАЛИЈАНСКИ ДОМАТИ, НЕ СОДРЖИ ГЛУТЕН, СОДРЖИ ЦЕЛЕР.

Шифра: 5982

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: