ПОЛИМАРК

КЕЧАП ПОЛИМАРК БЛАГ 500гр

МКД 52.00

додади


КЕЧАП БЛАГ, НАПРАВЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ИТАЛИЈАНСКИ ДОМАТИ,НЕ СОДРЖИ ГЛУТЕН, СОДРЖИ ЦЕЛЕР.

Шифра: 1970

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: