ПОЛИМАРК

КЕЧАП ПОЛИМАРК ПИЦА 1л

МКД 115.00

додади


КЕЧАП ПИЦА,НАПРАВЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ИТАЛИЈАНСКИ ДОМАТИ, СОДРЖИ И ЦЕЛЕР, НЕ СОДРЖИ ГЛУТЕН.

Шифра: 15478

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: