Zott Schmand-Кисела павлака

МКД 29.00 МКД 24.00 МКД 5.00

додади


Zott Schmand-Кисела павлака
180 грама
18% млечна масленост

Шифра: 4820

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: