Дием - Корнишони 680g

МКД 59.00

додади


Дием
Корнишони кои немаат дополнителни додатни шеќери. Содржат: корнишони, оцет и зачини.
680 грама

Шифра: 12597

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: