ПОДРАВКА

КОРНИШОНИ ПОДРАВКА 670гр

МКД 68.00

додади


ПРОИЗВЕДЕН Е ОД ОДБРАНИ ВИДОВИ НА КРАСТАВИЦИ, КОИ ИМААТ ПРИЈАТЕН ВКУС, СПЕЦИФИЧНА АРОМА, БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ.

Шифра: 10115

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: