Nestle Nesquik-Житни топчиња

МКД 249.00

додади


Nestle Nesquik-Житни топчиња со вкус на чоколадо.
500 грама
НЕКВИК ЖИТАРИЦИ ВО ВИД НА ТОПЧИЊА СО ВКУС НА ЧОКОЛАДО, ОБОГАТЕНИ СО 8 ВИТАМИНИ, ЦИНК И КАЦИУМ. БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ.

Шифра: 21583

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: