Карфиол со кашкавал и сирење

МКД 280.00

Цена за 1 Кг.

Калкулирана цена / тежина.Производот е достапен само за испорака во Скопје!
Карфиол тава со кашкавал и сирење
Состав:Карфиол,кисела павлака,кашкавал,масло,мелен бибер,јајца,сув зачин.

Шифра: 6121

Производот се продава на мерење.Сподели на социјалните мрежи: