Компир Салата

МКД 140.00

Цена за 1 Кг.

Калкулирана цена / тежина.Производот е достапен само за испорака во Скопје!
Компир Салата
Состав:компир,кромид,сол,зејтин, оцет јаболков,магдонос

Шифра: 2991

Производот се продава на мерење.Сподели на социјалните мрежи: