ЛУТЕНИЦА ДИЕМ 720гр

МКД 139.00

додади


ПРОИЗВЕДЕНО ОД ПЕЧЕНИ ПИПЕРКИ, МОРКОВ, ЛУК, МАГДОНОС, ЛУТА ПИПЕРКА, СОЛ, ДОМАТНО ПИРЕ, ОЦЕТ, ЗЕЈТИН, ЦЕЛЕР И ЗАЧИНИ.

Шифра: 1295

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: