Лазања Посна

МКД 250.00

Цена за 1 Кг.

Калкулирана цена / тежина.Производот е достапен само за испорака во Скопје!
Лазања Посна
Состав:Лазањи,доматно пире,кашкавал,печурки,соја коци,масло,брашно,сол,кромид,босилек,сув зачин.

Шифра: 2820

Производот се продава на мерење.Сподели на социјалните мрежи: