МАЈОНЕЗ ПОЛИМАРК ПОСЕН 50мл

МКД 10.00

додади


Мајонез посен и лесен за оние кои се грижат колку калории внесуваат ,како и за време на пости. Без јајца, со само 30% масло го прави еден од најниско калоричните мајонези .

Шифра: 11581

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: