МАЈОНЕЗ ТОМИ ТУБА 165гр

МКД 96.00

додади


Состав: 79% Сончогледово масло, оцет, пастеризирано жолчка од јајце 6%, вода, сенф (оцет, вода, семе од синап, сол, шеќер, зачини, екстракти од зачини), сол, зачини, зачини екстракти.
Да се чува на температура до 25 ° C

Шифра: 4479

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: