МАМА'С

МАМА'С АЈВАР БЛАГ 550гр

МКД 249.00

додади


ПРОИЗВЕДЕН ОД ПЕЧЕНИ ПИПЕРКИ, ПЕЧЕН МОДАР ПАТЛИЏАН, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО И МОРСКА СОЛ.

Шифра: 32065

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: