Mama's

МАМА'С АЈВАР БЛАГ 700гр

МКД 295.00

додади


МАМА'С АЈВАР БЛАГ
700грама
ПРОИЗВЕДЕН ОД ПЕЧЕНИ ПИПЕРКИ, МОДАР ПАТЛИЏАН, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО И МОРСКА СОЛ.

Шифра: 26468

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: