МАМА'С

МАМА'С ЛУТЕНИЦА 550гр

МКД 299.00

додади


ПРОИЗВЕДЕН ОД ПЕЧЕНИ ЦРВЕНИ ПИПЕРКИ, ПЕЧЕН МОДАР ПАТЛИЏАН, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО И МОРСКА СОЛ

Шифра: 29620

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: