КРИСТАЛ - Масло 1l

МКД 59.00 МКД 57.00 МКД 2.00

додади


100% СОНЧОГЛЕДОВО РАФИНИРАНО МАСЛО, БОГАТО СО ВИТАМИН Е. НЕ СОДРЖИ ХОЛЕСТЕРОЛ, ПРОТЕИН.

Шифра: 5302

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: