Nectar - Мармалад кајсија 700g

МКД 115.00

додади


Nectar
Мармалад од кајсија
Произведено од каша од кајсија, без конзерванси.
700 грама

Шифра: 28462

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: