Nectar - Мармалад мешан 370g

МКД 76.00

додади


Nectar
Мармалад од мешано овошје
Произведен од каша од јаболко, вишни, праски, сливи, шеќер.
370 грама

Шифра: 15189

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: