Nivea

Nivea sensitive man-Дезодоранс

МКД 199.00 МКД 119.00 МКД 80.00

додади


Nivea deo sensitive man -Дезодоранс
150 милилитри
АНТИПРЕСПИРАНТ, ЕФЕКТИВНА 48 ЧАСОВНА ЗАШТИТА НА ПАЗУВИТЕ И ЈА ОСТАВА КОЖАТА СУВА СО СВЕЖ МИРИС. БЕЗ АЛХОХОЛ И БОИ, ДЕРМАТОЛОШКИ ДОКАЖАНО.

Шифра: 31767

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: