Duel

Duel Soft Lotus-Омекнувач

МКД 139.00 МКД 109.00 МКД 30.00

додади


Duel Soft Lotus-Омекнувач
1 литар
ОМЕКНУВАЧ КОЈ Е ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН,СО АВТЕНТИЧЕН И ОСВЕЖИТЕЛЕН МИРИС, ГО ОЛЕСНУВА ПЕГЛАЊЕТО, НЕ ЈА ИРИТИРА КОЖАТА.

Шифра: 19890

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: