Ornel

Ornel babysoft-Омекнувач 3l

МКД 289.00 МКД 239.00 МКД 50.00

додади


Ornel babysoft-Омекнувач
3 литри
ОМЕКНУВАЧ КОЈ Е ЗБОГАТЕН СО МИРИСНА НОТА НА ВАНИЛА, И ДАВА НЕЖНОСТ И МЕКОСТ НА АЛИШТАТА.

Шифра: 14311

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: