Palmolive

Palmolive-Пена за Бричење

МКД 158.00

додади


Palmolive for Men-Пена за Бричење
ПЕНА ЗА БРИЧЕЊЕ СО ЕКСТРАКТ ОД МЕНТОЛ КОЈ ЈА ЛАДИ И ХИДРАТИЗИРА КОЖАТА НА ЛИЦЕТО. ЈА ОСТАВА КОЖАТА БЕЗ ЦРВЕНИЛА И ИРИТАЦИИ.

Шифра: 5338

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: