Pampers

Pampers-Пелени 5(11-18kg) 78/1

МКД 1,185.00 МКД 1,099.00 МКД 86.00

додади


Pampers Giant pack-Пелени 11-18kg 5
78/1
ТЕНКИ И АНАТОМСКИ ОБЛИКУВАНИ ЗА МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ И ПРАВИЛЕН РАЗВОЈ НА ДЕТЕТО.

Шифра: 32511

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: