Пико лакс сируп 150ml

МКД 450.00

додади


Pico lax сируп 150ml

Кажете збогум на мрзливите црева!
Со последните испитувања докажано е дека над 50% од жените и 35 % од мажите страдаат од случаен запек. Ние го имаме Вашето решение!
ПИКО ЛАКС е додаток во исхраната во форма на сируп кој содржи растителни влакна, сок од слива и лактулоза. Корисен е кај хроничната и периодичната констипација. Вкусен и лесен за дозирање! Сосема безбеден дури и за Вашите најмали!

Шифра: 44536

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: