Cekin

Cekin-Пилешки стек замрзнат

МКД 227.00

додади


Cekin -Пилешки стек парчиња замрзнат 650 грама
Цена на 1 килограм е 349,00 ден.

Шифра: 3742

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: