Taft

Taft volume -Пена за коса

МКД 155.00 МКД 149.00 МКД 6.00

додади


taft volume mousse-Пена за коса
200милилитри
ПЕНА ЗА КОСА КОЈА ЈА ЗАЦВРСТУВА БЕЗ ЛЕПЕЊЕ. И ДАВА ВОЛУМЕН.ОСТАНУВА 48 ЧАСА ЗАЦВРСТЕНА. НА КОСАТА И ДАВА ЗАШТИТА ОД УВ ЗРАЦИТЕ.

Шифра: 16982

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: