Nektar

ТОМАТЕЛО 1l

МКД 62.00

додади


КАШЕСТ СОК ОД ПАСИРАН ДОМАТ, ПАСТЕРИЗИРАНО. СОДРЖИ - ЗАЧИНИ, РАСТИТЕЛНИ ПРОТЕИНИ, ЦРН БИБЕР, ГОТВАРСКА СОЛ, КОРИАНДЕР, МУСКАТНО ОРЕВЧЕ, МАСЛО ОД СОНЧОГЛЕД. ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ ДА СЕ ЧУВА ВО ФРИЖИДЕР МАХ 3 ДЕНА.

Шифра: 12314

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: