polimark

ТОМАТИНО КЛАСИК 1kg

МКД 62.00

додади


ТОМАТИНО КЛАСИК
1кило
СОС НАПРАВЕН ОД СВЕЖИ ИТАЛИЈАНСКИ ДОМАТИ, БЕЗ ВЕШТАЧКИ БОИ И АРОМИ, ИЗВОР НА ЛИКОПЕН. МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА СУПИ, СОСОВИ, ТЕСТЕНИНИ, ЛАЗАЊИ, ПИЦИ, СОЛЕНИ ПАЛАЧИКИ.

Шифра: 24368

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: