polimark

ТОМАТИНО ОРИГ. И БОС ПОЛ.500мл

МКД 36.00

додади


СОС НАПРАВЕН ОД СВЕЖИ ИТАЛИЈАНСКИ ДОМАТИ СО ДОДАТОК НА ОРИГАНО И БОСИЛОК. БЕЗ ВЕШТАЧКИ БОИ И АРОМИ. ИЗВОР НА ЛИКОПЕН. МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА СУПИ, СОСОВИ, ТЕСТЕНИНИ, ЛАЗАЊИ, ПИЦИ, СОЛЕНИ ПАЛАЧИКИ.

Шифра: 8906

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: