polimark

ТОМАТИНО ПОЛИМАРК 500мл

МКД 36.00

додади


СОС НАПРАВЕН ОД СВЕЖИ ИТАЛИЈАНСКИ ДОМАТИ, БЕЗ ВЕШТАЧКИ БОИ И АРОМИ, ИЗВОР НА ЛИКОПЕН. МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА СУПИ, СОСОВИ, ТЕСТЕНИНИ, ЛАЗАЊИ, ПИЦИ, СОЛЕНИ ПАЛАЧИКИ.

Шифра: 1967

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: