Fairy

Fairy-за садови јаболко 450gr

МКД 55.00

додади


Fairy-за садови јаболко
450грама
ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ, ГИ ШТИТЕ РАЦЕТЕ, И ОТСТРАНУВА И НАЈТВРДОКОРНИТЕ НЕЧИСТОТИИ ОД САДОВИТЕ. СО МИРИСНА НОТА НА ЈАБОЛКО

Шифра: 33007

Производот се продава на парче.Сподели на социјалните мрежи: